Меню

Укр Рус

Zillya! вітає користувачів сучасних технологій з "Всесвітнім днем інформаційного суспільства"

Zillya! вітає користувачів сучасних технологій з "Всесвітнім днем інформаційного суспільства"
17.05.2018
13509

Антивірусна компанія Zillya! вітає користувачів сучасних технологій з "Всесвітнім днем інформаційного суспільства"

Сьогодні професійний свято всіх програмістів, людей працюючих в царині адміністраторування електронних систем, інтернет-провайдерів та всіх хто дотичний до сфери інформаційних технологій.

Варто нагадати, що започаткування цього свята мало на меті сприяти підвищенню рівня обізнаності про можливості, які можуть принести суспільствам і країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), а також якомога швидше подолати світову проблему "цифрового розриву".

В свою чергу Антивірусна компанія Zillya! пропонує вам ще раз згадати про кібербезпеку та пропонує вам три цікаві матеріали на цю тематику:
 

 1. Чим захистити ПК від вірусів

  Використання антивірусних програм - важлива ланка кібербезпеки користувачів. Сьогодні існує три основних напрямки реалізації антивірусного захисту - стаціонарні, хмарні, онлайн сканери. Коротко про плюси і мінуси цих видів програм в інфографіці від  Zillya! Антивірус.
  Незламний пароль: від А до Z

 2. Сучасний користувач ПК та смартфона користується як мінімум 3-4 аккаунтами в різних програмах. Для кожного з них у нього є окремий пароль входу. Як зробити цей ключ до приватних дверей надійним та таким, який важко підробити або підібрати у переліку правил незламного пароля від Zillya! Антивірус.


   
 3. Соціальна інженерія або маніпуляції свідомістю

  Керування людьми це наука, яка дає необмежені можливості. В сучасному світі вона має свій темний бік, який має назву соціальна інженерія – сукупність методів, основаних на психологічних особливостях людей: цікавість, довіра, звичка тощо.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз