Меню

Укр Рус

Інформація для ВНЗ, шкіл, департаментів освіти

Інформація для ВНЗ, шкіл, департаментів освіти
24.11.2014
45491

Шановні представники освітніх закладів України!

В межах співпраці Zillya! Антивірус з Міністерством освіти і науки України по програмі «Захистимо майбутнє» за 5 днів ми отримали більше 500 електронних листів, а також, більше 300 телефонних заявок на участь.

Нажаль, на сьогоднішній день, не всі запити та заявки були обробленні, і не всі бажаючі отримали відповіді на турбуючи питання . Частина запитів та листів, наразі, знаходиться в процесі обробки.

З метою покращити процес взаємодії, повідомляємо Вам, що графік роботи інформаційного центра програми «Захистимо майбутнє» буде змінений. Відтепер, всі бажаючи зможуть отримати необхідну інформацію та відповіді на питання за телефоном, вказаним нижче, з 8.00 до 19.00 години з понеділка по п’ятницю.

ВАЖЛИВО! Для підвищення якості співпраці, та отримання більш оперативної інформації, просимо відсилати питання на адресу електронної пошти welcome@zillya.com.

Контактний телефон для звернень по програмі044 233 05 23

Детальну інформацію стосовно програми «Захистимо майбутнє» Ви можете побачити за адресою: http://zillya.ua/ru/programma-zashchitim-budushchee

Команда Zillya! Антивірус дякує Вам за співпрацю то зацікавленість нашим продуктом.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз